Indplacering og status for dommere DBUJylland Aarhus juli 2019

Dommerklub Dnr Navn Grp LD-grp  
DBU Dommer Aarhus 62109 Jakob Kehlet FIFA Dommer    
DBU Dommer Aarhus 75123 Jens Maae FIFA Dommer    
DBU Dommer Aarhus  62321 Aydin Uslu Superligadommer    
DBU Dommer Aarhus 62376 Sandi Putros Superligadommer    
DBU Dommer Aarhus 62278 Chris Johansen 1. Divisionsdommer LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 66121 Benjamin Seferovic 2. Divisionsdommer DBU Liniedommer  
DBU Dommer Aarhus 76283 Esad Deronjic 2. Divisionsdommer DBU Liniedommer  
DBU Dommer Aarhus 69231 Jacob Karlsen 2. Divisionsdommer DBU Liniedommer  
DBU Dommer Aarhus 76333 Martin Outzen 2. Divisionsdommer DBU Liniedommer  
DBU Dommer Aarhus 62499 Nils Heer 2. Divisionsdommer DBU Liniedommer  
DBU Dommer Aarhus 62489 Rasmus Nielsen 2. Divisionsdommer DBU Liniedommer  
DBU Dommer Aarhus 62644 Cihad Eryilmaz DS-dommer LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 61533 Jacob Stausgaard Kobberrød DS-dommer DBU Liniedommer  
DBU Dommer Aarhus 72206 Jacob Tornbjerg Rasmussen DS-dommer DBU Liniedommer  
DBU Dommer Aarhus 63116 Marc Jensen DS-dommer LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62722 Peter Gorell DS-dommer LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62392 Thomas Lang DS-dommer LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 72025 Viggo Tander DS-dommer LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 61538 Jesper Lesager Christensen Kvalifikationsrækken LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62883 Johan Bertelsen Kvalifikationsrækken LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 68267 Martin Bødker Jensen Kvalifikationsrækken LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 61526 Nicolai Houmark Lauridsen Kvalifikationsrækken LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 75138 Henrik Overgaard Højeste lokalserie LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62123 Hussein Walid Khalil Højeste lokalserie LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 69200 Jesper Farsø Vase Højeste lokalserie LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 76272 Kevin Heumann Højeste lokalserie LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62657 Michael Kunath Højeste lokalserie LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62313 Michael Søe Højeste lokalserie LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62459 Rasmus Hornemann Højeste lokalserie LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 79087 René Bertel Højeste lokalserie LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62504 Theis Østervig Johansen Højeste lokalserie LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62156 Ulrich Bossow Højeste lokalserie LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62645 Anders Gravholt Serie 1 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 62176 Fatih Eryilmaz Serie 1 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 62756 Jacob Theilgaard Serie 1 LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 68257 Lasse Ross Clausen Serie 1 LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62623 Nanna Løf Mørch Andersen Serie 1 LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62490 Thomas Ginnerskov Jensen Serie 1 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 62694 Tri Nguyen Serie 1 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 62687 Abdinasir Khalif Serie 2 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62915 Ali Sadi Govari Serie 2 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 77186 Benjamin Andreas Brunbjerg Nielsen Serie 2 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 62734 Bogdan Hossu Serie 2 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 62542 Christian Esman Johansen Serie 2 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62842 Christian Klemm Larsen Serie 2 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62865 Frederik Henneberg Serie 2 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 67182 Frederik Rosander Andersen Serie 2 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62704 Jesper Nielsen Serie 2 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 74078 Jonas Snogdal Adamsen Serie 2 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 62890 Kasper Kristensen Serie 2 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62501 Lasse Rønberg Serie 2 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 77163 Matias Søndergaard Skov Serie 2 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 67196 Nicolai Andersen Serie 2 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 62834 Nikolaj Quist Serie 2 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62787 Patrick Krag Serie 2 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 68271 Rune Lind Harbo Serie 2 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62872 Sigurd Per Christian Kilden Serie 2 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62718 Simon Witt Pedersen Serie 2 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62562 Søren K. Andersen Serie 2 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62816 Abdullah Öztürk Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62758 Anna Kjær Schmidt Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62553 Bjarne Lønvig Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 61008 Christian Christiansen Serie 3 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 75302 Christoffer Hedegaard Sørensen Serie 3 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 62117 Henrik Frederiksen Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62415 Jesper Løjstrup Serie 3 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62466 John Lyngholm Sørensen Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62449 John Oskar Hansen Serie 3 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62477 Jørgen Søgaard Serie 3    
DBU Dommer Aarhus 62891 Kasper Funder Andersen Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62088 Leon Petersen Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62869 Mahmoud Azzam Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62892 Mamoun Azzam Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62031 Michael Eriksen Serie 3    
DBU Dommer Aarhus 62926 Mikael Clausen Serie 3    
DBU Dommer Aarhus 62923 Mikael Wiskum Serie 3    
DBU Dommer Aarhus 62721 Mikkel Vithner Hansen Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62255 Morten Olsen Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62906 Nikolaj Seydel Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 72166 Peter Eriksen Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62121 Poul-Erik Kristensen Serie 3    
DBU Dommer Aarhus 62090 Rasmus Post Serie 3 LD højeste lokalserie Herre  
DBU Dommer Aarhus 62835 Reza Neshatfar Serie 3    
DBU Dommer Aarhus 69224 Rimon Nassory Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62881 Sebastian Bærnthsen Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62845 Simon Mejlstrup Pedersen Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62028 Sirous Garshasbi Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62056 Steffen Lyngholm Hedemann Serie 3 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62147 Tahsin Simsek Serie 3 LD Serie 1 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62296 Yusuf Kilic Serie 3 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62126 Aage Kjærsgaard Serie 3    
DBU Dommer Aarhus 62690 Adam Ganer Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 69133 Alex Paul Schmidt Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62774 Amin Eshak Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62925 Anders Streubel-Kristensen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62572 André Eriksen Serie 4 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62885 Ashkan Mavahebei-Tabatabaei Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62927 Bård Hermansen Serie 4 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62946 Claus Christiansen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62703 Claus Rehoff Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62116 Dan Weller Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62933 Davud Karabulut Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62825 Emre Kilic Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62021 Ercemit Sarac Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62101 Erik Sørensen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62566 Fadi Ali Kayed Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62903 Finn Kjärsgaard Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62062 Freddy Jensen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62233 Gert Sig Sørensen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62102 Gert Sørensen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62877 Gokhan Melih INCE Serie 4 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62044 Gunner Christensen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62135 Hans Henrik Bøttger Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62098 Hans S. Svejstrup Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 69297 Henrik Jacobsen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 61388 Henrik Selch Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 76388 Isak Arnar Einarsson Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62592 Jack Hansen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62468 Jacob Friis Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 68261 Jakob Høgh Dahlgaard Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62792 Jalal Zeen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62936 Jan Blach Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62649 Jannick Kjærsgaard Budtz Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62099 Jens Christian Svejstrup Sørensen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 63008 Jimmy Rundberg Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62029 John Clausen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62481 John Clausen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62070 John Larsen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62237 John Madsen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62710 John Sandgaard Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62867 Jonas Kusk Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62868 Jousef El-khatib Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62071 Jørgen Tind Larsen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62045 Kaj Christiansen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62492 Kasper Rasmussen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62301 Kenn Trusbak Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 76356 Kerim Yildiz Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62337 Kim Schwabach Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62475 Kristian Steffensen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62390 Kurt Schriver Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62125 Lars Henrik Øster Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 69060 Lars Holger Mortensen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62782 Lars Petersen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62930 Laurenz Niklas Boysen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 76344 Line Bruhn Jørgensen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62417 Mahmoud Dirawi Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62939 Martin Thyrring Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62204 Michael Neergaard Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62574 Mohammed Hundawi Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62653 Morten Fahlberg Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62235 Murat Simsek Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62402 Niels Hornshøj Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62329 Niels Jørgen Pedersen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62306 Osman Simsek Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 76378 Patrick Dam Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62856 Patrick Lindgaard Munck Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62136 Per Klüver Andersen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62003 Peter Hammer Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62065 Poul Holst Jensen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62720 Rasmus Foged Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62042 René Budtz Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62929 Sebastian Frederik Bilinger Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62943 Sebastian Nygaard Albrektsen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62111 Steen Brandt Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62375 Steen Hansen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 66128 Søren Kjær-Mikkelsen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62411 Thomas Friis Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62857 Torben Knudsen Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62095 Aage Schrader Serie 4    
DBU Dommer Aarhus 62132 Benny Kongensgaard Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62057 Bjarne Buch Jacobsen Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 67072 Finn Kolbo Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62035 gert Arvidsen Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62200 Gert Bonde Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 63016 Gunnar Bjerglund Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62153 Hashim Hussein Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62055 Hassan Sadi Govari Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62307 Hayrettin Simsek Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62068 Henning Birger Kristensen Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62728 Huseyin Cekic Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62606 Jonas Fraira Døssing Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62259 Kasim Suljkic Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62092 Klaus Rasmussen Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62086 Kurt Okkerstrøm Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 63056 Michael Wachowiak Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62052 Mogens Hansen Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62750 Monzer Mohamad Hatab Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62310 Morten Rask Thomsen Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62743 Murat Özdemir Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62744 Oguzhan Kekec Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62113 Omar Jalal Kayed Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62751 per kappelgaard Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62788 Reza Assad Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62247 Steen Andersen Serie 5/6    
DBU Dommer Aarhus 62771 Abdussamed Demirtas U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62956 Abed Sharif U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62957 Ali Allaou U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62958 Batuhan Yildrim U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62954 Eli Jaboo U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62952 Larghoon Novai U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62955 Mahmoud Abdou U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62948 Maiwand Aghaigul U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62951 Mehmet Toy U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62894 Muhannad Abdallah U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62949 Varja Hamad U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62953 Yasmin Abdo U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62947 Younes Abdo U13/U14    
DBU Dommer Aarhus 62932 Adel Matoussi U15    
DBU Dommer Aarhus 62914 Adnan Hamid U15    
DBU Dommer Aarhus 62058 Bent Jul Jensen U15    
DBU Dommer Aarhus 62886 Casper Green Hesel U15    
DBU Dommer Aarhus 62843 Doruk Bor U15    
DBU Dommer Aarhus 62934 Emil Revsbeck Hansen U15    
DBU Dommer Aarhus 62935 Esben Schjerning U15    
DBU Dommer Aarhus 62485 Esben Sørensen U15    
DBU Dommer Aarhus 62904 Furkan Tayfun Kilic U15    
DBU Dommer Aarhus 62827 Hamza Emad U15    
DBU Dommer Aarhus 62873 hamzza masudi U15    
DBU Dommer Aarhus 62917 Hasan Demirtas U15    
DBU Dommer Aarhus 72262 Ida Gregersen U15    
DBU Dommer Aarhus 62938 Josef Falah Rajab U15    
DBU Dommer Aarhus 62905 Klaus Knudsen U15    
DBU Dommer Aarhus 75420 Martin Larsen U15    
DBU Dommer Aarhus 62940 Mathias Blach U15    
DBU Dommer Aarhus 62918 Mikkel Wandahl Gregersen U15    
DBU Dommer Aarhus 62848 Mohamed Osman U15    
DBU Dommer Aarhus 62893 Mohammed Hammad U15    
DBU Dommer Aarhus 62765 Nadine Merete Witt Pedersen U15    
DBU Dommer Aarhus 62069 René lahnen U15    
DBU Dommer Aarhus 62942 Saliim Tirare U15    
DBU Dommer Aarhus 62944 Shahin Nasir U15    
DBU Dommer Aarhus 62764 Soner B. Øktem U15    
DBU Dommer Aarhus 62084 Svend Eigil Nikolaisen U15    
DBU Dommer Aarhus 62383 Tine Ødum U15    
DBU Dommer Aarhus 62900 Tobias Møller U15    
DBU Dommer Aarhus 62836 Youssef Qurtam U15    
DBU Dommer Aarhus 62913 Yusuf Demirtas U15    
DBU Dommer Aarhus 79107 André Vestergaard Nielsen U17 LD Serie 2 Herrer  
DBU Dommer Aarhus 62850 Ayub Abdirahman U17    
DBU Dommer Aarhus 62898 Frank Flemming Jensen U17    
DBU Dommer Aarhus 62852 Henrik Tønning U17    
DBU Dommer Aarhus 62861 Jesper Gynther U17    
DBU Dommer Aarhus 62937 Jonas Jacobsen U17    
DBU Dommer Aarhus 62066 Jørgen Kannegaard U17    
DBU Dommer Aarhus 62702 Lars Fjorback U17    
DBU Dommer Aarhus 62941 Mikail Kekec U17    
DBU Dommer Aarhus 62889 Morten Mandal U17    
DBU Dommer Aarhus 62437 Onur Simsir U17    
DBU Dommer Aarhus 62950 Pouya Ghafuri U17    
DBU Dommer Aarhus 62747 Rami Khalifa U17    
DBU Dommer Aarhus 62907 Thorbjørn Brandt U17    
DBU Dommer Aarhus 62945 Yosef Azzam U17    
DBU Dommer Aarhus 62742 Devran Alici Ungdom    
DBU Dommer Aarhus 62428 Fadi Kayed Ungdom    
DBU Dommer Aarhus 62001 Leif Christensen Ungdom    
DBU Dommer Aarhus 62895 Nicklas Holst Lønvig Ungdom    
DBU Dommer Aarhus 62381 Silas Mørch Ungdom    
DBU Dommer Aarhus 76300 Aidin Esmaeli Øvrige LD DS Herrer  
DBU Dommer Aarhus 76370 Alex Petersen Øvrige Divisionsliniedommer  
DBU Dommer Aarhus 79075 Jakob Bo Schmidt Øvrige Divisionsliniedommer  
DBU Dommer Aarhus 62713 Line-Maria Rasmussen Øvrige FIFA Liniedommer Kvinder  
DBU Dommer Aarhus 62616 Martin Markus Øvrige Divisionsliniedommer  

Indplaceringen til efteråret 2019 er klar, som beskrevet i seneste Dommernyt fra DBU. Her får du den rene Aarhus liste.
Finder du ikke dit navn på listen, kan det være en fejl skriv til DBU Jylland, ELLER du kan stå på en liste i en naboklub fordi du bor i periferien af Aarhus området.
Har du spørgsmål til listen kan jeg måske formidle dig et svar skriv til pohoje@gmail.com

Skriv et svar