Det er blevet tid til at foretage halvårlig indrangering af dommere i Aarhus – området.

Igen i år har de regionale udviklergrupper og den centrale indplaceringsgruppe arbejdet intensivt med vurderingen af de enkelte fodbolddommere og deres præstationer på banerne med henblik på indrangering pr. 1. august 2018. Der vil være enkelte dommere som ikke findes på Dommer Aarhus listen – dette kan skyldes at I bor i områder som grænser op til Aarhus, eksempelvis Djursland, derfor skal man måske kikke der.

Står du slet ikke på listen – er der nok sket en fejl, ret henvendelse til DBU-Jylland…

Dommerklub Navn Grp Kategori LD-grp
DBU Dommer Aarhus Benjamin Seferovic DS-dommer DBU Liniedommer
DBU Dommer Aarhus Thomas Meulengracht Ledet DS-dommer DBU Liniedommer
DBU Dommer Aarhus Jacob Tornbjerg Rasmussen  DS-dommer DBU Liniedommer
DBU Dommer Aarhus Theis Østervig Johansen DS-dommer (lokal) DBU Liniedommer
DBU Dommer Aarhus Viggo Tander DS-dommer (lokal) LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Kevin Heumann DS-dommer (lokal) LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus René Bertel Højeste lokalserie C  LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Jesper Farsø Vase Højeste lokalserie B LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Thomas Lang Højeste lokalserie A LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Rasmus Hornemann Højeste lokalserie B LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Michael Kunath Højeste lokalserie B LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Aidin Esmaeli Højeste lokalserie A LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Daniel Søndergaard Højeste lokalserie B LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Michael Søe Højeste lokalserie C LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Ulrich Bossow Højeste lokalserie B LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Cihad Eryilmaz Højeste lokalserie B LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Jesper Lesager Christensen Kvalifikationsrækken RTG LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Alex Petersen Serie 1 RTGLD Talent LD niveau 2
DBU Dommer Aarhus Nicolai Lauridsen Serie 1 RTG LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Johan Bertelsen Serie 1 RTG LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Marc Jensen Serie 1 RTG LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Martin Bødker Serie 1 PRÆ LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Martin Miletic Serie 1 C LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Hussein Walid Khalil Serie 1 B LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Steffan Kvist Kristensen Serie 1 B LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Anders Mejlholm Mortensen Serie 1 B LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Peter Gorell Serie 1 B LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Thomas Ginnerskov Jensen Serie 1 B LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Christoffer Hedegaard Sørense Serie 1 B LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Lasse Clausen Serie 2 PRÆ LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Jacob Theilgaard Serie 2 RTG LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Mathias Poulsen Serie 2 PRÆLD  LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Daniel Mathias Bech Serie 2 PRÆ LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Benjamin Andreas Brunbjerg Ni Serie 2 PRÆ  LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Nanna Løf Mørch Andersen Serie 2 PRÆ LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Nicolai Andersen Serie 2 PRÆ LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Matias Søndergaard Skov Serie 2 B LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Jonas Snogdal Adamsen Serie 2 B LD højeste lokalserie Herre

 

DBU Dommer Aarhus Søren K. Andersen Serie 2 C LD Serie 1 Herrer
DBU Dommer Aarhus Frederik Rosander Andersen Serie 2 B LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Lasse Rønberg Serie 2 B LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Christian Esman Pedersen Serie 2 C LD Serie 1 Herrer
DBU Dommer Aarhus Simon Witt Pedersen Serie 2 B LD Serie 1 Herrer
DBU Dommer Aarhus Line-Maria Rasmussen Serie 2 C FIFA Liniedommer Kvinder
DBU Dommer Aarhus Bogdan Hossu Serie 2 B LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Benjamin Glinvad Faurhøj Serie 2 A LD Serie 1 Herrer
DBU Dommer Aarhus Tri Nguyen Serie 2 B LD Serie 1 Herrer
DBU Dommer Aarhus Abdinasir Khalif Serie 2 B LD Serie 1 Herrer
DBU Dommer Aarhus Sigurd Per Christian Kilden Serie 3 PRÆ LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Patrick Dam Serie 3 PRÆ LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Frederik Henneberg Serie 3 PRÆ LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Tahsin Simsek Serie 3 LD Serie 1 Herrer
DBU Dommer Aarhus Leon Petersen Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Mikkel Vithner Hansen Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus John Oskar Hansen Serie 3 LD Serie 1 Herrer
DBU Dommer Aarhus Rasmus Post Serie 3 LD højeste lokalserie Herre
DBU Dommer Aarhus Anders Gravholt Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Steffen Lyngholm Hedemann Serie 3 LD Serie 1 Herrer
DBU Dommer Aarhus Henrik Frederiksen Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Sirous Garshasbi Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Morten Olsen Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus John Lyngholm Sørensen Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Jacob Friis Serie 3 LD Serie 1 Herrer
DBU Dommer Aarhus Bjarne Lønvig Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Christian Klemm Larsen Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Peter Eriksen Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Niels Jørgen Pedersen Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Kim Schwabach Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Jesper Løjstrup Serie 3 LD Serie 1 Herrer
DBU Dommer Aarhus Aage Kjærsgaard Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Poul-Erik Kristensen Serie 3
DBU Dommer Aarhus Jørgen Søgaard Serie 3
DBU Dommer Aarhus Jacob Hvid Jensen Serie 3
DBU Dommer Aarhus Gokhan Melih INCE Serie 3
DBU Dommer Aarhus Sebastian Bærnthsen Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Nikolaj Qvist Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Yusuf Kilic Serie 3 LD Serie 1 Herrer
DBU Dommer Aarhus Patrick Krag Serie 3
DBU Dommer Aarhus Kasper Funder Andersen Serie 3
DBU Dommer Aarhus Reza Neshatfar Serie 3
DBU Dommer Aarhus Fatih Eryilmaz Serie 3 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Steen Hansen Serie 4 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Jalal Zeen Serie 4 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus André Eriksen Serie 4 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Anna Kjær Schmidt Serie 4 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Mojib Wayand Serie 4 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Morten Fahlberg Serie 4
DBU Dommer Aarhus Kurt Schriver Serie 4
DBU Dommer Aarhus Osman Simsek Serie 4
DBU Dommer Aarhus Aage Schrader Serie 4
DBU Dommer Aarhus Thomas Friis Serie 4
DBU Dommer Aarhus Ercemit Sarac Serie 4
DBU Dommer Aarhus Freddy Jensen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Jimmy Rundberg Serie 4
DBU Dommer Aarhus Davut Ataman Serie 4
DBU Dommer Aarhus Torben Knudsen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Jesper Nielsen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Abdullah Öztürk Serie 4
DBU Dommer Aarhus Jens Christian Svejstrup Sørens Serie 4
DBU Dommer Aarhus Christopher Hahn-Hundsdahl Serie 4
DBU Dommer Aarhus Niels Hornshøj Serie 4
DBU Dommer Aarhus Peter Hammer Serie 4
DBU Dommer Aarhus Murat Simsek Serie 4

 

DBU Dommer Aarhus Hans Henrik Bøttger Serie 4
DBU Dommer Aarhus Lars Henrik Øster Serie 4
DBU Dommer Aarhus Per Klüver Andersen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Kasper Kristensen Serie 4
DBU Dommer Aarhus John Clausen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Søren Kjær-Mikkelsen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Steen Brandt Serie 4
DBU Dommer Aarhus John Larsen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Fadi Ali Kayed Serie 4
DBU Dommer Aarhus Jan Bak Serie 4
DBU Dommer Aarhus Kerim Yildiz Serie 4
DBU Dommer Aarhus Erik Sørensen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Gert Sørensen Serie 4
DBU Dommer Aarhus René Budtz Serie 4
DBU Dommer Aarhus John Madsen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Kenn Trusbak Serie 4
DBU Dommer Aarhus Jørgen Tind Larsen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Isak Seric Serie 4
DBU Dommer Aarhus Michael Eriksen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Levent Kalayci Serie 4
DBU Dommer Aarhus Mahmoud Dirawi Serie 4
DBU Dommer Aarhus Michael Neergaard Serie 4
DBU Dommer Aarhus John Sandgaard Serie 4
DBU Dommer Aarhus Mamoun Azzam Serie 4
DBU Dommer Aarhus Jakob Høgh Dahlgaard Serie 4
DBU Dommer Aarhus Kaj Christiansen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Dan Weller Serie 4
DBU Dommer Aarhus Patrick Lindgaard Munck Serie 4
DBU Dommer Aarhus Hans S. Svejstrup Serie 4
DBU Dommer Aarhus Alex P. Schmidt Serie 4
DBU Dommer Aarhus Rasmus Foged Serie 4
DBU Dommer Aarhus Jousef El-khatib Serie 4
DBU Dommer Aarhus Poul Holst Jensen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Torben Knudsen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Gunner Christensen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Jonas Kusk Serie 4
DBU Dommer Aarhus per kappelgaard Serie 4
DBU Dommer Aarhus Rimon Nassory Serie 4
DBU Dommer Aarhus Lars Petersen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Lars Holger Mortensen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Claus Rehoff Serie 4
DBU Dommer Aarhus Kristian Steffensen Serie 4
DBU Dommer Aarhus John Eichmüller Serie 4
DBU Dommer Aarhus Simon Mejlstrup Pedersen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Gert Sig Sørensen Serie 4
DBU Dommer Aarhus Bogdan-Adrian Kremer Serie 4
DBU Dommer Aarhus Ali Sadi Govari Serie 4
DBU Dommer Aarhus Nikolaj Seydel Serie 4
DBU Dommer Aarhus Finn Kjärsgaard Serie 4
DBU Dommer Aarhus Benny Kongensgaard Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Huseyin Cekic Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Hashim Hussein Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Jonas Fraira Døssing Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Orkan Kilic Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus John Clausen Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Klaus Rasmussen Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Finn Kolbo Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Steen Andersen Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Reza Assad Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Kasim Suljkic Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Hayrettin Simsek Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Omar Jalal Kayed Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Oguzhan Kekec Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Mogens Hansen Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Henning Birger Kristensen Serie 5/6

 

DBU Dommer Aarhus Bjarne Buch Jacobsen Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Gert Bonde Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Morten Rask Thomsen Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus René Hardy Hansen Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Hassan Sadi Goveri Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Gunnar Bjerglund Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Murat Özdemir Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Kurt Okkerstrøm Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Michael Wachowiak Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus gert Arvidsen Serie 5/6
DBU Dommer Aarhus Sandi Putros Superligadommer LD DS Herrer
DBU Dommer Aarhus Sofie Felden Nielsen U13/U14
DBU Dommer Aarhus Muhammad Abdallah U13/U14
DBU Dommer Aarhus Maya Ødum Eichmüller U13/U14
DBU Dommer Aarhus Abdussamed Demirtas U13/U14
DBU Dommer Aarhus René lahnen U15
DBU Dommer Aarhus Nadine Merete Witt Pedersen U15
DBU Dommer Aarhus Marel Shino U15
DBU Dommer Aarhus Soner B. Øktem U15
DBU Dommer Aarhus Casper Green Hesel U15
DBU Dommer Aarhus Svend Eigil Nikolaisen U15
DBU Dommer Aarhus Esben Sørensen U15
DBU Dommer Aarhus Bent Jul Jensen U15
DBU Dommer Aarhus Mahdi Abdallah U15
DBU Dommer Aarhus Enes Mert U15
DBU Dommer Aarhus Emil Fangel U15
DBU Dommer Aarhus Marco Gonzalez Larsen U15
DBU Dommer Aarhus Mohammed Hammad U15
DBU Dommer Aarhus Klaus Knudsen U15
DBU Dommer Aarhus Adnan Hamid U15
DBU Dommer Aarhus hamzza masudi U15
DBU Dommer Aarhus Ali Yüksel U15
DBU Dommer Aarhus Ashkan Mavahebei-Tabatabaei U15
DBU Dommer Aarhus Yusuf Demirtas U15
DBU Dommer Aarhus Hasan Demirtas U15
DBU Dommer Aarhus Mikkel Gregersen U15
DBU Dommer Aarhus Mohamed Osman U15
DBU Dommer Aarhus Ida Gregersen U15
DBU Dommer Aarhus Henrik Jacobsen U15
DBU Dommer Aarhus Mads Skødt U15
DBU Dommer Aarhus Marco Andreasen Lagopoulos U15
DBU Dommer Aarhus Nicklas Holst Lønvig U15
DBU Dommer Aarhus søren Bojsen U15
DBU Dommer Aarhus Muhammed Mucahit Demirtas U15
DBU Dommer Aarhus Frederik Boisen U15
DBU Dommer Aarhus Kadir Cagatay Sarac U15
DBU Dommer Aarhus Youssef Qurtam U15
DBU Dommer Aarhus Tine Ødum U15
DBU Dommer Aarhus Oliver Thygesen U15
DBU Dommer Aarhus Peter Bæch U15
DBU Dommer Aarhus Mehmet Øztoprak U15
DBU Dommer Aarhus Daniel Lund U15
DBU Dommer Aarhus Abdul Rahman Chaabi U15
DBU Dommer Aarhus Tobias Møller U15
DBU Dommer Aarhus André Vestergaard Nielsen U17 LD Serie 2 Herrer
DBU Dommer Aarhus Ugur Cekic U17
DBU Dommer Aarhus Rasmus Odgaard U17
DBU Dommer Aarhus Abdul Khalil U17
DBU Dommer Aarhus Henrik Tønning U17
DBU Dommer Aarhus Lars Fjorback U17
DBU Dommer Aarhus Rami Khalifa U17
DBU Dommer Aarhus Jesper Gynther U17
DBU Dommer Aarhus Ayub Abdirahman U17
DBU Dommer Aarhus Mahmoud Azzam U17
DBU Dommer Aarhus Kenneth Nielsen U17

 

DBU Dommer Aarhus Said Mansour U17
DBU Dommer Aarhus Mathilde Gundgaard Mulvad U17
DBU Dommer Aarhus Abdalrahman Abdalkader U17
DBU Dommer Aarhus Rasmus Gundgaard Mulvad U17
DBU Dommer Aarhus Abdil Aziz Ismail U17
DBU Dommer Aarhus Jørgen Kannegaard U17
DBU Dommer Aarhus Mikkel Birch U17
DBU Dommer Aarhus Frank Flemming Jensen U17
DBU Dommer Aarhus Morten Mandal U17
DBU Dommer Aarhus Thorbjørn Brandt  U19
DBU Dommer Aarhus Karsten Jensen Ungdom
DBU Dommer Aarhus Silas Mørch Ungdom
DBU Dommer Aarhus Onur Simsir Ungdom
DBU Dommer Aarhus Mustafa Minawi Ungdom
DBU Dommer Aarhus Leif Christensen Ungdom
DBU Dommer Aarhus Fadi Kayed Ungdom
DBU Dommer Aarhus Emre Kilic Ungdom
DBU Dommer Aarhus Devran Alici Ungdom
DBU Dommer Aarhus Jakob Bo Schmidt Øvrige Divisionsliniedommer
DBU Dommer Aarhus Martin Markus Øvrige  Divisionsliniedommer

 

Skriv et svar